Fundjavë e nxehtë, rikthehet trafiku në rrugët e bregdetit të Vlorës! Ja cilat janë akset më problematike

Fundjava dhe koha e bukur me diell ka rikthyer edhe njëherë qarkullimin e rënduar të automjeteve në qytet.

Dyndja e madhe e pushuesve vendas drejt Vlorës si dhe qarkullimi i lartë me automjete për të dalë shëtitje apo vizituar bregdetin ka bërë që rrugët e Vlorës të jenë të tejmbushura nga automjetet.

Akset më problematike janë ato që të çojnë drejt bregdetit si Transballkanike, Bulevardi Ismail Qemali apo Lungomare si dhe Vlorë-Orikum.

Sot për të shkuar nga hyrje qytetit në drejtim të Orikumit të duhen rreth dy orë nga 40 minuta që është në kohë normale.

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i zyrtares së Shëndetësisë, a po e lufton SPAK korrupsionin?×

Lajmi i fundit

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori dhe jo im bir!

E rëndë në Përmet, 24-vjeçari mbyt me plastmas nënën e tij! Babai: Në burg duhet të futet doktori dhe jo im bir!