Futbollistët e Barcelonës shohin me habi njëri-tjetrin, Almeria i provokon me këngën e Shakirës kundër Pique (VIDEO)

Futbollistët e Barcelonës shohin me habi njëri-tjetrin, Almeria i provokon me këngën e Shakirës kundër Pique (VIDEO)

Lojtarët e Barçës të habitur

Barcelona humbi dje 1-0 në transfertë me Almerian, për javën e 23-të në La Liga. Katalanasit nuk mundën të shkëputen më shumë nga Real Madridi ndjekës, duke kryesuar gjithsesi kampionatin.

Në një moment gjatë nxehmjes së lojtarëve para ndeshjes, përgjegjësi i muzikës në stadium ka luajtur këngën e Shakirës. Ylli i muzikës e publikoi këngën muajin e kaluar, teksa denonconte ish-lojtarin e Barcelonës, Gerard Pique, për tradhti. Çifti ishte në një lidhje prej 12 vitesh, nga ku janë prindër të dy djemve.

Lojtarët e Barcelonës duken në video teksa shohin njëri-tjetrin të hutuar, duke mos e besuar se po luhej kënga kundër Pique.

S.DH/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri të Kosovës, Vuçiç: Jam në pritje të propozimit nga Perëndimi për uljen e tensioneve! Do thërras serbët pas takimit me Lajçakun dhe Esobarin

Tensionet në veri të Kosovës, Vuçiç: Jam në pritje të propozimit nga Perëndimi për uljen e tensioneve! Do thërras serbët pas takimit me Lajçakun dhe Esobarin