Gazetarja e njohur maskohet si Luana Vjollca për Halloween?! Shikoni reagimin e moderatores (Foto)

Moderatorja Luana Vjollca

Këto ditë vëmendja është përqendruar në festën e Halloween-it dhe ndryshimet që pësojnë personazhet e famshëm në lidhje me këtë festë. Ajo që ka tërhequr vëmendjen ka qenë gazetarja Ellen DeGeneres e cila është maskuar si artistja Mariah Carey.

Fotoja e Ellen ku shihet me flokët bjondë të gjatë me onde, dhe gjoksin e ekspozuar i ka tërhequr vëmendjen moderatores Luana Vjollcës.

Komenti i Luana Vjollcës në foton e publikuar nga Ellen DeGeneres në Instagram 

"Gjejeni kush jam,"- shkruan Ellen.

 "Unë,"- i komenton Luana. Në fakt i ngjan, por moderatorja e "The Ellen show" nuk e ka marrë frymëzimin nga Vjollca.

Moderatorja Ellen DeGeneres

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Maqedonia e Veriut merr vendimin: Nga e hëna qytetarëve mbi 60 vjeç do u aplikohet doza e tretë e vaksinës anti-COVID