Gazetarja i zbulon ‘sekretin’ Kiarës: Është e lidhur, e ka mendjen tek ai tipi jashtë

Gazetarja i zbulon ‘sekretin’ Kiarës: Është e lidhur, e ka mendjen tek ai tipi jashtë

Kiara Tito dhe Dasara Karaiskaj

Sipas gazetares Dasara Karaiskaj, Kiara është e lidhur dhe i dashuri i saj po e pret jashtë.  Në një video të publikuar në Instastory, Dasara shprehet se Kiara nuk është fare brenda lojës, pasi e ka mendjen tek i dashuri i saj jashtë shtëpisë.

"Dëshira është shumë e madhe për të shikuar dashuri, por ne njerëzit, ne populli, turma, nuk kënaqemi kurrë. Kur Donaldi tha që më mungon Bora, e gjykuam. Pasi i mungoi Bora, i pëlqeu Trixa, por ishte më i sinqertë ai sesa Kiara që e ka përjashta atë tipin edhe i mban të gjitha përbrenda, edhe nuk është fare për mendimin tim brenda lojës, është jashtë. Nuk është akoma brenda Big Brotherit ajo, e ka mendjen tek ai përjashta. Ndërkohë që Luizi i duhet, se një gjë do e bëjë aty brenda ajo se Luizi që flirton me të është "okey" ai. Ndërkohë që e ka mendjen përjashta, si po e pret ai tipi përjashta," shprehet Dasara Karaiskaj.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • 313: 13/01/2023 09:30

    E di gjith shqipria qe eshte e dashura e pronarit te spitalit amerikan.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet që Kosova të pranojë propozimin e Ramës për Asociacionin?×

Lajmi i fundit

Akuzohet se ndihmoi në atentatin në 'Don Bosko'-s, Gjykata lë në burg Nikoll Sherrnikun! Ushtari i Ervis Martinaj mohon të ketë lidhje

Akuzohet se ndihmoi në atentatin në 'Don Bosko'-s, Gjykata lë në burg Nikoll Sherrnikun! Ushtari i Ervis Martinaj mohon të ketë lidhje