Getoar Selimi qeros, ndryshimi i tij habiti fansat

Reperi Getoar Selimi ka bërë një ndryshim të befasishëm në pamjen e tij.

Ai ka guxuar të presë tërësisht flokët. Për të shmangur komentet e tepërta, reperi është detyruar të bllokojë dhe opsionin e komenteve në foto. Kjo është hera e parë që e shohiom getoarin kaq të transformuar, pas shumë viteve. Këngëtari i njohur ka preferuar t’i qëndrojë besnik të njëjtit ‘look’ me mjekër të gjatë dhe flokët të prerë shkurt. Por ashtu siç dhe ai ka shkruar ishte momenti për një rifreskim të pamjes. Juve si ju duket…?

/G.M./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A mendoni se arritja e marrëveshjes për Reformën do garantojë zgjedhje të lira e të ndershme?

Komento

Komente

 • Kafsha: 16/09/2019 15:31

  Baj g!

  Përgjigju
 • RKS: 16/09/2019 13:07

  Qenke shemtu krejt bre qeros!!!!!!!!!!!!!

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Shuhet kompozitori i këngëve epike, Përparim Tomçini