Gili i qëndron besnike muzikës dhe pamjes së saj

Gili i qëndron besnike muzikës dhe pamjes së saj
Këngëtarja kosovare Gili është shprehur do të vazhdojë të ketë të njëjtin stil në muzikë dhe në veshje. “Nuk preferoj të eksperimentoj me stilin e këngës e po ashtu edhe me look-un. Vazhdoj ta ruaj paraqitjen time ashtu sikurse kam qenë, gjithnjë duke u munduar që për adhuruesit të jem po e njëjta Gili.Nuk më pëlqen të bëjë ndryshime në paraqitje, sepse edhe vet këngëtari besoj se vlerësohet për nga paraqitja dhe pamja . Prandaj edhe adhuruesit e mi janë mësuar të më shohin në këtë mënyrë ashtu siç kam qenë gjithnjë, ashtu vazhdoj ta ruaj edhe më tej këtë temp”, është shprehur këngëtarja për të përditshmen Zëri. Gili është një emër mjaft i njohur i muzikës si në Kosovë dhe në Shqipëri.
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’

FOTOGALERIA/ Ndërtimet fortifikuese në ‘Ishullin e Sazanit’ në vitet 1915-1921 me qëllim kontrollin e ‘Ngushticës së Otrantos’