'Gjeje se çfarë? Po kthehem!' Ibrahimovic zbulon të ardhmen

'Gjeje se çfarë? Po kthehem!' Ibrahimovic zbulon të ardhmen

E ardhmja e Zlatan Ibrahimovic, sulmuesit të Los Angelos, nuk do të jetë Italia siç është raportuar më parë.

Sulmuesi suedez nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale i ka befasuar të gjithë pavarësisht se nuk dihet më siguri nëse ka të bëjë me klubin e ardhshëm të tij. Në rrjetet sociale 38-vjeçari ka postuar një video ku shprehet: ‘Çkemi Spanja. Gjeje se çfarë? Po ktehem!’

Ibrahimovic në janar do të jetë futbollist i lirë dhe çdo skuadër që dëshiron ta blejë do ta ketë jo shumë të vështirë. Ndërkohë para publikimit të videos ditën e sotme u fol se për Ibrahimovic kishte interes edhe në Brazil.

Ne.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Veliaj nderohet me titullin ‘Qytetar Nderi’ i Gostivarit: Krenar të kontribuoj për këtë qytet

Veliaj nderohet me titullin ‘Qytetar Nderi’ i Gostivarit: Krenar të kontribuoj për këtë qytet