Gjendet e pajetë një 31-vjeçare në një pallat të Tiranë, vdiq nga mbidoza

Gjendet e pajetë një 31-vjeçare në një pallat të Tiranë, vdiq nga mbidoza

TIRANË- Një 31-vjeçare është gjetur e pajetë në ambientet e një pallati të pabanuar në Tiranë. Sipas policisë, shkak për vdekjen dyshohet se është bërë mbidoza nga lëndët narkotike.

Trupi i pajetë 31-vjeçares G.H., është gjetur në afërsi të shkollës "Bajram Curri".

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë

Shembet skela 60 metra e lartë në Zvicër, 4 punëtorë të vdekur, 8 të plagosur! Mes viktimave 1 shqiptar e 2 portugezë