Gjendet i djegur në banesë një 61-vjeçar nga Skrapari

Gjendet i djegur në banesë një 61-vjeçar nga Skrapari

Foto ilustruese

Një 61-vjeçar është gjetur i djegur në vendin e quajtur Bari i Madh në Skrapar. Bëhet me dije se Kastriot Kodra, lindur në Korçë dhe banues në Tiranë është asfiksuar nga tymi dhe ka humbur jetën.

Sipas policisë, viktima kishte ndezur një zjarr për tu ngrohur dhe ishte asfiksuar nga tymi duke rënë sipër zjarrit.

Dyshohet se ai vuante nga probleme psikologjike.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Agjencia Ndërkombëtare e Energjisë: Rusia e ka humbur ‘përgjithmonë’ Evropën si klientin e saj më të madh të energjisë

Agjencia Ndërkombëtare e Energjisë: Rusia e ka humbur ‘përgjithmonë’ Evropën si klientin e saj më të madh të energjisë