Gjendet i pajetë infermieri në
Elbasan, nuk dihet identiteti

Gjendet i pajetë infermieri në<br />Elbasan, nuk dihet identiteti
Një ngjarje e rëndë është shënuar këtë mëngjes në Elbasan. Një person është gjendur i pajetë në rrethana ende të paqarta.

Deri më tani nuk dihet identiteti i viktimës dhe shkaku që ai humbi jetën.

Dyshohet se viktima ka punuar infermier në Njësinë Administrative në Lunik, në Bashkinë e Librazhdit.

Kanë qënë qytetarët ata që kanë parë një trup të pajetë dhe më pas kanë bërë të mundur njoftimin e policisë
.
Ndërkohë trupi i pajetë është dërguar në morgun e Qëndrës Spitalore të Elbasanit për t’ju bërë autopsia.

Po ashtu mbetet mister edhe identiteti i viktimës.Redaksia online
D.M/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë, ministrja e Jashtme: Normalizimi i marrëdhënieve mes dy vendeve prioritet për sigurinë

Marrëveshja mes Kosovës dhe Serbisë, ministrja e Jashtme: Normalizimi i marrëdhënieve mes dy vendeve prioritet për sigurinë