POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Gjendet makina e djegur që përdorën autorët për atentatin në Durrës (FOTO)

Makina që përdorën autorët për vrasjen dhe që më pas e dogjën

Në Shën Vlash të Durrësit është gjetur një makinë e djegur, e cila dyshohet se është e autorëve të atentatit mbrëmë në lagjen nr. 13 në qytetin bregdetar të Durrësit në unazën e plazhit.

Makina dyshohet se u përdor nga autorët për të kryer vrasjen më pas e kanë djegur në Shën Vlash duke u larguar me një tjetër makinë për të humbur gjurmët.

Makina që përdorën autorët për vrasjen dhe që më pas e dogjën

Policia ka nisur hetimet që mbrëmjen e djeshme për të identifikuar dhe arrestuar autorët, por vështirësitë shtohen, pasi vendi ku u krye vrasja nuk ka as kamera sigurie.

d.ba./a.xh.
Komento