U mbyt teksa po lahej në lumin Buna me familjarët, gjendet trupi i 13 vjeçares

Foto ilustruese

Gjendet trupi i 13 vjeçares së mbytur në lumin Buna disa ditë më parë.

Kanë qenë forcat polumbare të policisë së Shkodrës të cilat pas 4 ditësh kërkime kanë bërë të mundur gjetjen e trupit të 13 vjeçares.

E mitura me inicialet Z.L është mbytur para 4 ditësh në ujërat e lumit Buna në afërsi të fshatit Oblike të njësisë Ana e Malit. 13 vjeçarja po lahej me familjarët dhe papritur ka humbur jetën në lum. 

Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Rihapet çështja Gërdeci, a mendoni se do të bëhet drejtësi për këtë tragjedi?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Osmani takon kryeministrin holandez: Kosova i ka plotësuar kushtet për liberalizimin e vizave, Serbia po prodhon tensione të panevojshme në rajon