Gjesti i bukur i shqiptarëve ndaj tifozëve francezë

 

Shqiptarët i karakterizon mikpritja dhe këtë e kanë treguar më së miri edhe në ndeshjen e sotme mes Shqipërisë dhe Francën. Një grup shqiptarësh u kanë kërkuar foto tifozëve francez, një gjest ky shumë i bukur nga ana e shqiptarëve të cilët dinë të bëjnë mjaft mirë diferencën...në stadium janë kundërshtarë, jashtë saj janë miq.


Lajmi kryesor:

Ndeshja historike! Spektakël dhe emocione në 'Air Albania', 20 mijë flamuj kuqezi në stadium, 1 mijë policë garantuan siguri (FOTO+VIDEO)


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A po zbatohen masat anti-COVID në zonat bregdetare?×

Lajmi i fundit

John

Vaksina kundër gripit do të jetë falas, Bino: Na ndihmon edhe për Covid19, kategoritë që e përfitojnë