Gjesti romantik i presidentit amerikan Biden, ulet, këput një lule dhe ia dhuron Zonjës së parë (VIDEO)

SHBA- Gjesti romantik i presidentit të SHBA, Joe Biden, i cili ndalon dhe këput një lule për bashkëshorten e tij Jilli po bën xhiron e botës.

Teksa Joe dhe Jilli po ecnin në barin e Shtëpisë së Bardhë, presidenti ndaloi, këputi një lule dhe ia dha bashkëshortes së tij.

Ditën e djeshme Biden mbushi 100 ditët e tij të para si president i SHBA dhe momenti romantik është kapur teksa çifti do të largohej për në Georgia.

1619764604_biden.jpg

Momenti kur presidenti i SHBA, Joe Biden merr nje një lule për bashkëshorten Jilli 

J.GJ./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ku do të pushoni këtë verë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Qëlluan me 20 plumba biznesmenin, zbardhen emrat e 3 autorëve! 2 prej tyre vëllezër