GJKKO i caktoi masën e sigurisë, Dako transportohet në burgun e Durrësit, ku ndodhen Lefter Koka dhe Alqi Bllako të arrestuar për inceneratorët

GJKKO i caktoi masën e sigurisë, Dako transportohet në burgun e Durrësit, ku ndodhen Lefter Koka dhe Alqi Bllako të arrestuar për inceneratorët

1686221061_dako.jpg

Ish kryebashkiaku i Durrësit, Vangjush Dako është dërguar në burgun e Durrësit, në të njëjtën paraburgim me ish ministrin e Mjedisit Lefter Koka ish deputetin Alqi Bllako dhe Arben Dervishin të cilët mbahet të arrestuar për aferën e inceneratorëve.


Lajmi kryesor:

Vangjush Dako lihet në burg! Mohon akuzat e SPAK: S’kam pasur dijeni për tenderin, as katet e pallatit! Çohet në burgun e Durrësit ku është Lefter Koka e Alqi Bllako


B.V/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Kamala Harris: Virtytet dhe dobësitë e zv.presidentes që partia nuk e do

Kamala Harris: Virtytet dhe dobësitë e zv.presidentes që partia nuk e do