Masë disiplinore ndaj Zani Çaushit në burgun e Drenovës, Gjykata e Korçës shfuqizon vendimin

Zani Çaushi

Gjykata e Korçës ka zhvilluar seancën për masën disiplinore të Zani Çaushit.

Gjyqi u zhvillua në datën 13.10.2020, ndërkohë që është pranuar kërkesa dhe shfuqizuar masa disiplinore dhënë ndaj të dënuarit Zani Çaushi me vendimin e këshillit disiplinor të institucionit të ekzekutimit të vendimeve penale Korçë.

Masa disiplinore është marrë në datën 03.04.2020, ndërsa nuk bëhet e ditur për çfarë është marrë kjo masë.

Nga ana tjetër Zani Çaushi është në pritje edhe të një seance tjetër për llogaritjen e ditëve të paraburgimit.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Doni flora bjeri moj te lumte... e di vet: 15/10/2020 16:39

    Po te dali o popull Il kapo di Valona Xani Çaushi... Mjerimi edhe fundi I kapos se Vlores... Te dali te mbushi barkun se me bizele e supen e burgut rron atje si te gjithe per ato qe fantazojne per te qe eshte kapua. Hahahahha io sono xani di valona hahahhaha. Pisllek shoqeror.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vizitën e presidentit turk Erdogan në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

John

U zhduk një javë më parë në Belgjikë, trupi i pajetë i 4-vjeçarit gjendet në Holandë! Një i arrestuar, dyshimet e para