“Godas kuq e zi”, Trejsi Sejdini i 'vë flakën' skenës së “Miss Universe” në Tajlandë (Video)

Përfaqësuesja e Shqipërisë në "Miss Universe 2018", Trejsi Sejdini

Bukuroshja Trejsi Sejdini do të përfaqësojë Shqipërinë këtë vit në eventin e bukurisë “Miss Universe 2018” që do të mbahet në Bangkok, Tajlandë. Mbrëmjen e kaluar 18-vjeçarja ka marrë pjesë në në paradën me kostume tradicionale.

Trejsi u shfaq në skenë e veshur me një fustan të gjatë me ngjyra kuq e zi, njësoj si ngjyrat komëbtare shqiptare. Bukuroshja e ka publikuar videon e sfilatës në profilin e saj në Instagram dhe krahas saj shkruan: "Godas kuq e zi, përshëndes kuq e zi."

Në këtë mënyrë ajo ka fituar zemrat e të gjithë ndjekësve në rrjetet sociale të cilët e kanë komplimentuar për paraqitjen e saj dhe janë ndjerë krenarë.

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Zjarret në pyje, a kanë reaguar si duhet autoritetet shtetërore?

Komento

Komente

  • Toni: 11/12/2018 21:06

    Bravo goce shqiptare , shum e bukur

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'Sirena ambulance kudo'/ Kasaphanë në Bjerut pas shpërthimit! (VIDEO)