Goditën dje me sende të forta pas një sherri policin në Peshkopi, policia arreston tre fqinjët

Goditën dje me sende të forta pas një sherri policin në Peshkopi, policia arreston tre fqinjët

Foto ilustruese

PESHKOPI- Policia e Dibrës ka vënë në pranga ditën e sotme tre fqinjët e Medi Krosit punonjës policie i cili ditën e djeshme e goditën me sende të forta në portën e anesës së tij.

Bëhet fjalë për tre autorët me iniciale D. S., 52 vjeç; A. Sh., 36 vjeç dhe M. A., 45 vjeç të cilët pas një konflikti me policin e goditën me sende të forta, por fatmirësisht me lëndime të lehta.

Pasi u godit nga tre fqinjët e tij, 45-vjeçari Medi Krosi qëlloi me armë zjarri për vetëmbrojtje ndaj autorëve.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

 

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Mendoni se arrihet objektivi i qeverisë për pagë mesatare 900 euro?×

Lajmi i fundit

Sondazhi i Piepoli, Veliaj ‘nuk e diskuton’ fitoren në Tiranë, gati mazhorancë absolute! Këlliçi s’i kalon 38%! PD vetëm 12%

Sondazhi i Piepoli, Veliaj ‘nuk e diskuton’ fitoren në Tiranë, gati mazhorancë absolute! Këlliçi s’i kalon 38%! PD vetëm 12%