Goditën me mjete të forta 27-vjeçarin, vihen nën hetim 2 autorët në Korçë

Goditën me mjete të forta 27-vjeçarin, vihen nën hetim 2 autorët në Korçë

Policia Korçë

Dy persona janë vënë nën hetim nga Policia e Korçës.

K. D., 33 vjeç dhe H. D., 59 vjeç, banues në fshatin Uji i Bardhë në bashkëpunim më njëri tjetrin kanë goditur me sende të forta (dru) 27 vjeçarin me iniciale E.D dhe ky banues i fshatit Uji i Bardhë.

Ende nuk janë bërë të qarta arsyet që quan në këtë konflikt ndërkohë materialet iu referuan Prokurorisë.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori dhe filloi procedimi penal në gjendje të lirë për shtetasit K. D., 33 vjeç dhe H. D., 59 vjeç, banues në fshatin Uji i Bardhë, Korçë, për veprën penale “Plagosja e lehtë me dashje”, kryer në bashkëpunim, pasi në këtë fshat, këta shtetas kanë goditur me mjete të forta (dru), shtetasin E. D., 27 vjeç, banues në fshatin Uji i Bardhë”, thuhet në njoftimin e policisë.

E.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Anthony Joshua v Jermaine Franklin: Britaniku rikthehet në rrugët e fitoreve me fitore unanime të pikëve

Anthony Joshua v Jermaine Franklin: Britaniku rikthehet në rrugët e fitoreve me fitore unanime të pikëve