Goditi me grusht efektivin, Gjykata liron nga paraburgimi 22-vjeçarin në Tiranë

Goditi me grusht efektivin, Gjykata liron nga paraburgimi 22-vjeçarin në Tiranë

Sherri mes efektivit dhe të riut

Gjykata e Tiranës liroi nga paraburgimi 22 vjecarin Franko S, I akzuar për dhunë ndaj punonjësit të policisë

Prokuroria e Tiranës kërkoi arrest me burg për të riun që sulmoi efektivin e policisë në Kombinat

Gjykata e Tiranës më 28 mars 2023 ka vendosur detyrim paraqitje për të riun e akuzuar për sulmin ndaj policit

Kujtojmë se dje sipas bluve 22-vjeçari pasi ka goditur efektivin ka mundur të largohet, por është kapur nga forca të tjera të policisë, bashkë më vëllain e tij. 

Gjithashtu, për këtë rast, ka nisur procedimi në gjendje të lirë, për vëllanë e 22-vjeçarit, shtetasin Xh. S., 26 vjeç, banues në Tiranë. Sipas policisë rreth orës 23:00 të datës 25 mars në rrugën "Aleksandri i Madh", në Unazë të Re, shërbimet e Patrullës së Përgjithshme kanë konstatuar shtetasit F. S. dhe Xh. S. (vëllezër), të cilët dyshohet se kanë qenë duke konsumuar lëndë narkotike kanabis.    

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Kasemi: 29/03/2023 21:04

  Ky gjyqtar që ka liruar ktë plerën që godet policin duhet mar e rahur deri sa ti bjeri të fikët. Qelbësira të ndyra pty rac muti.

  Përgjigju
 • Muzaka i Ri: 29/03/2023 17:19

  Turp dhe faqen e zeze pacin, policet i dhunojne, i rrahin, i paguajn keqe, po cfar rezultati prisni nga kjo kategori punonjesish mor njerez.

  Përgjigju
 • Asah: 29/03/2023 16:22

  Turp i drejtësisë tonë

  Përgjigju
 • leon: 29/03/2023 16:05

  Po te kishin goditur nje gjyqtar apo gjyqtare si do te kishin vepruar keta plera....

  Përgjigju
  • samiu: 29/03/2023 19:17

   turpi eshte i vete shtetit,qe ne te vertet ne shqipri shtet nuk ka

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Meçe: Lazarati prodhonte 900 ton hashash në vit! Noka, Basha, Berisha menaxhonin kartelin e drogës

Meçe: Lazarati prodhonte 900 ton hashash në vit! Noka, Basha, Berisha menaxhonin kartelin e drogës