Goditi me mjete të forta në kokë një 37-vjeçar, shpallet në kërkim 54-vjeçari në Maliq

Goditi me mjete të forta në kokë një 37-vjeçar, shpallet në kërkim 54-vjeçari në Maliq

Foto ilustruese

Një 54-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia Maliq, pasi ka ushtruar dhunë ndaj një 37-vjeçari me të cilin është konfliktuar.

Një sherr për motive të dobëta ka agravuar në dhunë mes dy personave në Maliq të Korçës, ku një 54-vjeçar m iniciale M. R, ka goditur me mjet të fortë në kokë një 37-vjeçar.

Për pasojë është shpallur në kërkim 54-vjeçari, i cili u largua menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Ndërsa 37-vjeçari pasi ka marrë plagë të rënda në kokë, është dërguar në spitalin e Korçës dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë uniformat blu po punojnë për kapjen e autorit.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar

Shqiptari tregon momentet e tmerrit kur autobusi ra nga mbikalimi në Itali: Askush nuk më ndihmoi, nëse do ndodhte, të tjerë do të ishin shpëtuar