Sherr për çështje pronësie në Klos, 46-vjeçari godet me sende të forta bashkëfshatarin! Vihet në pranga

Sherr për çështje pronësie në Klos, 46-vjeçari godet me sende të forta bashkëfshatarin! Vihet në pranga

Foto ilustruese

Në fshatin Kurdari të Klosit, një 46-vjeçar me iniciale D. B. dhe një 60-vjeçar me iniciale S. L. po konfliktoheshin me njëri-tjetrin për çështje pronësie. 

Gjatë konfliktit, 46-vjeçari ka goditur me gur dhe me sende të forta, duke i shkaktuar dëmtime në trup bashkëfshatarit 60-vjeçar, i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Menjëherë janë nisur drejt vendngjarjes shërbimet e Policisë , ku është parandaluar në këtë mënyrë dhe përshkallëzimi i mëtejshëm i konfliktit dhe është bërë i mundur arrestimi i 46-vjeçarit.

S.C/SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë

Pas konfliktit me gruan, qëlloi me armë zjarri në ajër! Shpallet në kërkim 50-vjeçari në Vlorë