Goli i parë me Besiktas, Ernest Muçi shpallet njeriu i ndeshjes: Kjo është detyra ime

Goli i parë me Besiktas, Ernest Muçi shpallet njeriu i ndeshjes: Kjo është detyra ime

Ernest Muçi


Besiktas fitoi 0-2 kundër Istanbulspor dhe goli i dytë i sfidës u shënua nga Ernest Muçi. Sulmuesi i Kombëtares u shpall njeriu i ndeshjes, teksa për mediet u pa me "këmbë në tokë".

"Ishte një ndeshje shumë e rëndësishme për ne. Bëmë atë që duhej të bënim. Duhet të luajmë me të njëjtin përqendrim në ndeshjet e mbetura, si sot. Shënuam dy gola dhe nuk pësuam, kjo është një gjë shumë e mirë.

Goli im? Duhet të kontribuoj në sulm duke shënuar gola, është detyra ime. Përtej golit, rëndësi ka që skuadra të jetë e suksesshme", tha Muçi.


Lajmi kryesor:

VIDEO/ Perfekt nga jashtë zone, Ernest Muçi shënon golin e parë me Besiktasin


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Shpërndante kanabis me doza në lokalet e Vlorës, arrestohet 27-vjeçari grek

Shpërndante kanabis me doza në lokalet e Vlorës, arrestohet 27-vjeçari grek