Qëllohet me armë një farmaci në zonën e 'Xhamllikut' në Tiranë! Është përdorur një pistoletë me saçme metalike

Një farmaci në zonën e 'Xhamllikut' në Tiranë është qëlluar me armë. Është qëlluar me një pistoletë me saçme metalike. I riu ka qenë me kapele, i pamaskuar dhe është duke u punuar për ta identifikuar.

Grupi hetimor po këqyr kamerat. Ajo që është e rëndësishme në këtë ngjarje është dokumentimi i një prej ngjarjeve të rralla ku përdoren kjo lloj arme, pistoletë më saçme metalike. Në vendngjarje është gjetur pikërisht një saçme e tillë.  

1656148264_cats.jpg

Saçme metalike në vendngjarje dhe shenjat e lëna në xham

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me nismën e PS për të larguar nga funksionet publike bashkëpunëtorët e ish-sigurimit?×

Lajmi i fundit

KED i dorëzoi 3 emra, Gjykata e Lartë vendos më 12 shtator për zgjedhjen e anëtarit të ri të Gjykatës Kushtetues

KED i dorëzoi 3 emra, Gjykata e Lartë vendos më 12 shtator për zgjedhjen e anëtarit të ri të Gjykatës Kushtetues