Grabitja e bankës në Koplik, VIDEO nga momenti i arrestimit të autorëve, polumbarët nxjerrin kallashnikovin nga uji

Ky është momenti i arrestimit të autorëve të dyshuar për grabitjen e bankës në Koplik. Në video duken edhe polumbarët të cilët nxjerrin kallashnikovin nga uji. 


Lajmi kryesor:

Report Tv siguron videon e grabitjes së bankës në Koplik, autori me maskën 'Scary movie’ mban peng rojën, dy të tjerët brenda pak sekondash zbarzin arkën e mbushin çantat me para


SI.E./Sh.Sh/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS