Grabitja e farmacisë në Tiranë, autor dyshohet se është 21 vjeçari që vodhi Kredo.al! Filmohet nga kamerat e sigurisë

Autori i filmuar nga kamerat e sigurise

1611692838_e46f6d911b4245d9a278b98a4e565862001.jpg

21-vjeçari Kristi Çinari autori i grabitjes së institucionit financiar Kredo.al 3 ditë më parë në Tiranë, dyshohet se mund të jetë autor i grabitjes së një farmacie në Tiranë mbrëmjen e sotme.

Sipas burimeve nga policia, mënyra e grabitjes është e ngjashme me dy të tjerat. Policia është vënë në ndjekje të autorit i cili është kapur nga kamerat e farmacisë dhe ka qenë i maskuar.


Lajmi kryesor:

Grabitet farmacia në Tiranë, autori kërcënon me pistoletë lodër dhe merr xhiron ditore! Dyshohet se është 21 vjeçari që vodhi Kredo.al! Filmohet nga kamerat, farmacistja e tmerruar


Be.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Përmirësimi i situatës nga COVID-19, a mendoni se duhet të lehtësohen masat kufizuese?×

Lajmi i fundit

John

Koronavirusi, shkon në mbi 650 mijë numri i vaksinimeve të kryera, Manastirliu: Vijojmë pa u ndalur drejt objektivit të 1 milion vaksinimeve