Grabitja te rruga e Kavajës, dëshmia e 55-vjeçarit: Më qëlluan me sqepar, s'di sa lekë kisha në çantë (dyshohet 300 mijë lekë)

Detaje të reja në kanë dalë në dritë nga grabitja te rruga e Kavajës. Mësohet se autorët kanë arritur që të marrin një sasi prej 300 mijë lekë, por që ende nuk është zyrtare. Nga ana tjetër, referuar dëshmisë së të grabiturit, Qani Zili, autorët e kanë kërcënuar me sqepar.

"Më zunë rrugën dy persona me motorr, më qëlluan me sqepar dhe më morën çantën. Se sa lekë kishte në çantë nuk e di, unë vetëm i transportoja", mësohet të ketë thënë ai.


Lajmi kryesor:

Tiranë, e goditi me sqepar e i mori çantën me lekë 55-vjeçarit te rruga e Kavajës, VIDEO nga momentin kur autori largohet me paratë! I dhunuari: S'di sa lekë kisha, vetëm po i transportoja


B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Shqipëria do të hapë edhe zyrtarisht negociatat e anëtarësimit në BE?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Një person me thikë në dorë përhap panik në stacionin e trenit në Romë, policia e qëllon me armë për ta neutralizuar