Granit Xhaka feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush futbollisti

Granit Xhaka feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush futbollisti

Granit Xhaka

Granit Xhaka feston sot 31-vjetorin e lindjes dhe natyrisht nuk kanë munguar urimet e shumta, nga familjarët, miqtë, të afërmit por edhe fansat e tij.

Futbollisti i njohur mbush plot 31 vite jetë, të cilat shënojnë një karrierë të suksesshme për të.

Një urim të veçantë për Xhakën ka bërë edhe bashkëshortja e tij, Leonita.

‘Gëzuar Ditlindjen shpirti jem. Të dua’, shkruan ajo në postimin e saj në Instagram.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Hapësirat publike në plazhe, sipas jush janë:×

Lajmi i fundit

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë

Spahiu: Rama pazar me Greqinë, që lejoi Belerin nga burgu të udhëtoj jashtë