Greqi/ Aksident me pasojë vdekjen, përplasja e motorit me automjetin i merr jetën 22-vjeçarit shqiptar (VIDEO)

Një aksident rrugor i ka marrë jetë një 22-vjeçari shqiptar në Athinë, në zonën Nea Erythraira. Shqiptari ishte duke ecur me motor, teksa u përplas për vdekje me një automjet.

Aksidenti ndodhi pak pas mesnatës së 16 majit.

Sipas informacioneve nga mediat greke, makina përplasi për vdekje 22-vjeçarin shqiptar në rrethana ende të paqarta.

Ai u dërgua në spitalin ku u konstatua se kishte ndërruar jetë.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 11:41
Publikohen pamjet e aksidentit ku humbi jetën 22-vjeçari shqiptar në Greqi

 

Janë publikuar pamjet e aksidentit ku humbi jetën 22-vjeçari shqiptar në zonën e Nea Erythrea, Greqi. Në video shfaqet momenti ku shqiptari përplaset dhe bie nga motori.

Si pasojë e plagëve të marra fatkeqësisht 22-vjeçari gjeti vdekjen e menjëhershme.

 

G.K/S.G/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

EMRI/ Shqiptari kapet me 100 kg drogë, policia spanjolle çmonton grupin kriminal

EMRI/ Shqiptari kapet me 100 kg drogë, policia spanjolle çmonton grupin kriminal