Greqi/ Gjendet i vdekur 45-vjeçari shqiptar në banesën e tij në Nea Joni

Greqi/ Gjendet i vdekur 45-vjeçari shqiptar në banesën e tij në Nea Joni

Një 45-vjeçar shqiptar është gjetur pa shenje në banesën e tij në Volos të Greqisë.

Shqiptari, i cili jetonte në Nea Joni, është gjetur i vdekur të mërkurën e kësaj jave, nga të afërmit e tij.

Këta të fundit janë shqetësuar për 45-vjeçarin, pasi ai nuk u ishte përgjigjur telefonatave të tyre të vazhdueshme.

Akoma nuk është bërë i ditur shkaku i vdekjes, por raportohet se trupi i viktimës është dërguar për autopsi.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Shpërthimi me 2 të vdekur në Lushnjë, 3 të plagosur ende spital, mes tyre dhe deputeti i PS! Sefa: Nesër nis verifikimi për dëmet në banesa e biznese

Shpërthimi me 2 të vdekur në Lushnjë, 3 të plagosur ende spital, mes tyre dhe deputeti i PS! Sefa: Nesër nis verifikimi për dëmet në banesa e biznese