Greqi/ Makina del nga rruga dhe bie në kanal, humb jetën 61-vjeçari shqiptar

Greqi/ Makina del nga rruga dhe bie në kanal, humb jetën 61-vjeçari shqiptar

Dy shqiptarë janë përfshirë në një aksident automobilistik në Kavalla të Greqisë, ku njëri prej tyre, 61-vjeç, i cili ishte pasagjer, ka ndërruar jetë.

Aksidenti ka ndodhur ditën e djeshme.

Makina me drejtues një shofer një shofer shqiptar 33 vjeç, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një kanal.

Mediat greke, raportojnë se pas aksidentit dy shqiptarët janë transportuar në spital, ku 61-vjeçari ka ndërruar jetë pasi nuk u ka mbijetuar plagëve.

Ndërsa, shqiptari 33-vjeçar raportohet të jetë jashtë rrezikut për jetën.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Baza ajrore e NATO-s në Kuçovë, a forcohet pozita e Shqipërisë në rajon?×

Lajmi i fundit

A mund ta zgjidhë Brukseli konfliktin për dinarin serb?

A mund ta zgjidhë Brukseli konfliktin për dinarin serb?