Greqi/ Shqiptari përplas gruan me makinë dhe e kërcënon, shpallet në kërkim

Greqi/ Shqiptari përplas gruan me makinë dhe e kërcënon, shpallet në kërkim

Foto ilustruese: Policia greke

GREQI – Një 41-vjeçar shqiptar është shpallur në kërkim nga policia pasi ka dhunuar dhe kërcënuar bashkëshorten e tij 35-vjeçare.

Të dielën që lamë pas (16 qershor 2024), në Nea Malgara të Selanikut, burri e ka përplasur me makinë, duke e rrëzuar kështu dhe më pas e ka kërcënuar.

Sipas medias greke Fosucfm.gr, fatmirësisht gruaja është në gjendje të mirë shëndetësore, ndërsa policia po punon për kapjen e shqiptarit.

K.M/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

Letër e Hapur drejtuar Shkëlqesisë së tij Zotit President të Republikës: Vota e Shqiptarëve që jetojnë jashtë

Letër e Hapur drejtuar Shkëlqesisë së tij Zotit President të Republikës: Vota e Shqiptarëve që jetojnë jashtë