Greqi, tentoi të përdhunojë pronaren e lokalit dhe sulmoi efektivët e policisë, prangoset 30-vjeçari shqiptar

Greqi, tentoi të përdhunojë pronaren e lokalit dhe sulmoi efektivët e policisë, prangoset 30-vjeçari shqiptar

Foto ilustruese

GREQI - Një 30-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë greke në Symi. Mëngjesin e djeshëm ai ka hyrë në një kafene të ishullit Symi dhe ka tentuar të përdhunojë një 32-vjeçare, e cila ishte pronare e lokalit.

Vajza ka mundur të lajmërojë policinë, e cila ka ardhur në vendngjarje.

Shqiptari bëri rezistencë ndaj efektivëve dhe sipas mediave greke i ka sulmuar.

Më pas 30-vjeçari është vënë në pranga.

G.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme

Eksperti i PD-së: Rënia e Euros rrit çmimet, qeveria të jetë më e kujdesshme