POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

VIDEO+FOTO- Greqi/ Xhipi i përplas dhe i lë në rrugë, humb jetën shqiptari dhe e dashura polake (Emrat)

GREQI- Policia helene ka nisur kërkimet për të arrestuar shoferin, i cili aksidentoi për vdekje të riun shqiptar dhe të dashurën e tij polake në qendër të Athinës.

Aksidenti ndodhi të dielën orët e para të mëngjesit kur 26-vjeçari shqiptar Sokol Shkurti dhe Veronika Kiueek, 23-vjeç, nga Polonia, po ktheheshin në këmbë për në shtëpi kur edhe u përplasën nga një xhip i zi, i cili nuk i ndihmoi por u largua nga vendngjarja.

Shqiptari punonte si shpërndarës ndërsa e dashura e tij polake studionte për Mikrobiologji.

ke.mu./b.ha./Shqiptarja.com
Komento