Greta Koçi kopjon Beatrix Ramosaj

Greta Koçi kopjon Beatrix Ramosaj

Këngëtarja Greta Koçi

Greta Koçi sapo ka postuar një foto në Intsatgram ku është përballë pasqyrës. Një foto të tillë ka publikuar dhe këngëtarja Beatrix Ramosaj para disa ditësh.

 

Mesa duket vajzat kanë të njëjtin merak ,të pyesin pasqyrën se cila është më e bukura. Ne iu themi vajzave se të dyja janë shumë të bukura dhe këngëtare shumë të mira.

 

1/2
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja për Ukrainën, e drejtoi si duhet Rama KS të OKB?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet në Kukës, Manja: Të dielën korrim fitoren, Emiratet do financojnë turizmin malor në Shishtavec! Opozita: Kriminel elektoral

Zgjedhjet në Kukës, Manja: Të dielën korrim fitoren, Emiratet do financojnë turizmin malor në Shishtavec! Opozita: Kriminel elektoral