Griezmann shtyn martesën me
Atletcio Madrid deri më 2022

Griezmann shtyn martesën me<br />Atletcio Madrid deri më 2022
Sulmuesi i Atletico Madridit, Antoine Griezmann ka nënshkruar zgjatjen e kontratës me klubin kryeqytetas.

Gazeta spanjolle Marca, raporton se francezi Griezman ka bërë rinovim kontrate me Atleticon dhe do të luajë aty deri në vitin 2022.

Emir i 24 vjeçarit francez ka qënë lakuar gjatë kësaj merkatoje pasi u spekullua se ai ishte i lidhur me një lëvizje tek Manchester United.

Duket se sulmuesi 24 vjeçar do e mbyllë karrierën e tij me skuadrën kryqytetase, pasi në mbyllje të kontratës ai do të jetë në moshë 30-vjeçare.

Redaksia Online
Er.K/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri