Grupi gjerman "Super 700" këndon
 shqip "Kur jam kânë nji vakt i ri"

Grupi gjerman "Super 700" këndon<br /> shqip "Kur jam kânë nji vakt i ri"
Grupi gjerman “Super 700” i krijuar në vitin 2003 ku janë pjesë edhe kitaristi Ibadet Ramadani dhe Michael Haves në Berlin të Gjermanisë kanë befasuar me këngën "Kur jam kânë nji vakt i ri".

Ky është një version ndryshe nga çfarë mësuar ta dëgjojnë këtë këngë, madje që në theksin e këngëtares.

Pjesë e këtij grupi janë Ibadet Ramadani, Jan terstegen, Michael Haves, Sebastian Schmidt.

  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën

Rusia rrit mbrojtjen pranë Japonisë mes mosmarrëveshjeve të SHBA-së! Çështjet e ‘ngrira’ mes dy shteteve thellojnë krizën