Guardia di Finanza publikon pamjet nga momenti i shembjes së urës në Genova (VIDEO E RE)

Itali- Guardia di Finanza në Genova ka publikuar një video të re nga shembja e urës Morandi më 14 gusht.

Në pamjet e marra nga kamerat e sigurisë, duket qartë momenti i rrëzimi të urës.

Në tragjedinë e Genovas, 43 persona humbën jetën, dhe disa dhjetra të tjerë u plagosën.

Mes viktimave ishin edhe 2 shtetas shqiptarë, Marjus Djerri dhe Admir Bokrikna, të cilët ishin duke shkuar në punë në të njëjtin automjet.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria në krah të Kosovës, nuk mbështet qëndrimin e BE-së: Si e gjykoni?×

Lajmi i fundit

Vrasja e Fatjon Dervishit në Sukth, policia heton dy pista: Trafiku i narkotikëve dhe hakmarrja! Vëllai i 38-vjeçarit grabiti magazina droge në Spanjë

Vrasja e Fatjon Dervishit në Sukth, policia heton dy pista: Trafiku i narkotikëve dhe hakmarrja! Vëllai i 38-vjeçarit grabiti magazina droge në Spanjë