Guterres: Lufta bërthamore është e paimagjinueshme

Guterres: Lufta bërthamore është e paimagjinueshme

Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së Antonio Guterres


Gjatë një interviste për “BBC-së” Guterres u shpreh se një Luftë Bërthamore është e paimagjinueshme dhe se duhet bërë gjithçka për mos ta bërë të mundur


Lajmi kryesor:

Raketat godasin Kievin gjatë takimit të Zelenskyt me Guterres: Sulm për të poshtëruar OKB-në! Sekretari: Jam i tronditur


J.GJ./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasja e policit, a rrezikon të përshkallëzohet konflikti Kosovë-Serbi?×

Lajmi i fundit

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)

Vritet 38 vjeçari në Katund Sukth! Dy grupe të FNSH-së Tiranë nisen drejt Durrësit (EMRI)