Habit Beniada: Ndërrojini burrat çdo një muaj e bëni qejf, mos u martoni që 18 vjeç

Beniada Nishani

Beniada Nishani

Beniada ka habitur me thirrjen e saj në Big Brother Vip, teksa iu është drejtuar vajzave e grave shqiptare. Ajo iu ka thënë që të mos martohen shpejt dhe të bëjnë qejf, pasi sipas saj, kur bëhesh me fëmijë, jeta merr fund.

“Këto femrat shqiptare kanë ik, kanë hapë liri, nuk duan t’ia dinë më. Burrë nane, do bëjmë çfarë duam ne. Do t’i ndërrojnë burrat çdo muaj dhe do bëjmë qejf në Maldive e Dubai. Plasni nga inati ju! Jetoni jetën si të doni dhe mos u martoni, mos u martoni që 18 vjeç. Jetoni jetën se kur të bëheni 30 vjeç me fëmijë s’do të ketë më”, është shprehur Beniada.

 

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Tigri da soggiorno: 14/01/2022 18:56

    Asht përmbys dynjaja, Beniada asht tamam një kur...... e qëlbun.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Nesër gara ndërkombëtare e “Tiranathlon”, bashkia plan masash për mbarëvajtjen e aktivitetit! Ja si ndryshon qarkullimi i mjeteve