Hakerat publikojnë fotot
nudo të Kate Upton  FOTO

Hakerat publikojnë fotot<br />nudo të Kate Upton  FOTO
Një prej personazheve që ka rënë pre e sulmit të hakerave së cilës i janë publikuar foto nudo është edhe modelja e “Sport Illustrated” Kate Upton.Këto janë disa nga fotot personale të modeles, që janë shpërndarë në internet dhe po bëjnë xhiron e botës.Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Kryemadhi akuzon Ramën: Hedh vrer kundër meje për para me izraelitët! Më mirë të hapë dyert e inceneratorit të Tiranës! Pse fshihet?

Kryemadhi akuzon Ramën: Hedh vrer kundër meje për para me izraelitët! Më mirë të hapë dyert e inceneratorit të Tiranës! Pse fshihet?