Hakerat publikojnë fotot
nudo të Kate Upton  FOTO

Hakerat publikojnë fotot<br />nudo të Kate Upton  FOTO
Një prej personazheve që ka rënë pre e sulmit të hakerave së cilës i janë publikuar foto nudo është edhe modelja e “Sport Illustrated” Kate Upton.Këto janë disa nga fotot personale të modeles, që janë shpërndarë në internet dhe po bëjnë xhiron e botës.Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

2/2
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Kurti të largojë kryetarët shqiptarë nga zyrat në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Tregtarët shkelin ligjin për qeset njëpërdorimshe! Shitësit s’i ‘tremb’ gjoba, 500 mijë-1.5 mln lekë deri në heqje license

Tregtarët shkelin ligjin për qeset njëpërdorimshe! Shitësit s’i ‘tremb’ gjoba, 500 mijë-1.5 mln lekë deri në heqje license