Hakerat publikojnë fotot
nudo të Kate Upton  FOTO

Hakerat publikojnë fotot<br />nudo të Kate Upton  FOTO
Një prej personazheve që ka rënë pre e sulmit të hakerave së cilës i janë publikuar foto nudo është edhe modelja e “Sport Illustrated” Kate Upton.Këto janë disa nga fotot personale të modeles, që janë shpërndarë në internet dhe po bëjnë xhiron e botës.Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

'Koha për t’u kthyer në shtëpi', dokumentari i Admirina Peçit, një zë universal për fatin tragjik të 35.000 çamëve

'Koha për t’u kthyer në shtëpi', dokumentari i Admirina Peçit, një zë universal për fatin tragjik të 35.000 çamëve