Hakerat publikojnë fotot
nudo të Kate Upton  FOTO

Hakerat publikojnë fotot<br />nudo të Kate Upton  FOTO
Një prej personazheve që ka rënë pre e sulmit të hakerave së cilës i janë publikuar foto nudo është edhe modelja e “Sport Illustrated” Kate Upton.Këto janë disa nga fotot personale të modeles, që janë shpërndarë në internet dhe po bëjnë xhiron e botës.Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

1/2
  • Sondazhi i ditës:

    I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve