Hap fals i Barcelonës, fjalën e ka Reali i Madridit, Tottenham- Manchester United nuk ka fitues

Barcelona ka humbur dy pikë shumë të rëndësishme në luftën për titullin kampion në Spanjë, pasi u ndal në një barazim pa gola përballë Seviljas në transfertë. Tension dhe raste të shumta, por në fund u mbyll pa prekjen e rrjetave.

Hapi fals i katalanasve i jep mundësi Realit të Madridit që ta barazojë Barcelonën në krye të renditjes, pasi ka një ndeshje më pak. Në rast fitoreje nesër përballë Real Sociedad, djemtë e Zidanit ngjiten në krye me pikë të barabarta me rivalët historikë.

Mbrëmë u zhvillua edhe një tjetër ndeshje e fortë në Premier League, Tottenham Hotspur-Manchester United, që përfundoi me rezultatin 1-1.

/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar  

‘Narcos-i’ i Greqisë, shkatërrohet karteli i drogës shqiptaro-grek! Autoritetet zbuluan plantacionin 40 hektarësh, 11 ton hashash të sekuestruar