Harrojini flamingot dhe picat, ky është trendi që do të pushtojë plazhet këtë verë (Foto)

Harrojini flamingot dhe picat, ky është trendi që do të pushtojë plazhet këtë verë (Foto)

Foto Ilustruese

Sezonet e verave që kanë kaluar kemi parë që plazhet janë pushtuar nga gomardaret në formën e flamingove rozë, njërbrirëshave dhe picave. Mirëpo gjithccka do të ndryshojë këtë verë më trendin e ri. Këtë seson do të qëndroni në det bredna një arkivoli.  Ideja e projektuesit, Andreë Greenbaum është që të bëhemi një me shprehjen 'vdiqëm nga vapa'.

Me anë të një statusi në rrjetet sociale, Greenbaum është shprehur se idenë e ka pasur që para tre vitesh, por vetëm sot ka gjetur personin e duhur që mund t'ja realizonte. Epo ç'tju themi, shijojeni dhe trendin e ri!

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut

'Spanjës t'i 'lexojmë' lojën', Ivan Balliu: Po u sollën mirë, i ftojmë në plazhet e jugut