Harxhi: 8 vjeçari më i vështirë i PD në opozitë, në qendër nuk dëgjohet fjala e degëve

 

Kandidatja për kreun e PD-së, Edith Harxhi ka pasur kritika për mënyrën se si funksionon kjo parti. Duke e quajtur 8-vjeçarin më të vështirë në opozitë, Harxhi tha se PD nuk dëgjon fjalën e degëve në rretheve.

“8 vjeçari më i vështirë i PD në opozitë, me qeverisjen mjaft të dobët të Ramës, ka bërë që kjo opozitë të jetë më pak e mundur për të bërë aq sa duhet, por angazhimi juaj me strukturat jo vetëm duhet të vlerësohet, por ne të gjithë hyjmë e dalim në seli, por harrojmë atë që bëjnë strukturat, prandaj unë ju falënderoj. Në qendër nuk dëgjohet fjala e degëve”, tha Harxhi.


Lajmi kryesor:

’25 prilli masakër elektorale’, Nishani-Bashës: Tezë spekulative dhe e padrejtë! Harxhi: Burimet diplomatike konfirmojnë se Bashës i është refuzuar viza nga SHBA


B.K.//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?×

Lajmi i fundit

John

Aksident në Elbasan, motori përplas biçikletën, një i lënduar