Harxhi sfidon Bashën: Zgjidh vendin dhe arenën ku do ta bëjmë përballjen publike (VIDEO)

Edith Harxhi tha se përballjen publike do të donte ta bënte me Lulzim Bashën , por ai e refuzon këtë gjë. Ajo tha se e sfidon duke i bërë thirrje që ta zgjedhje vetë Basha vendin se ku do ta bëjë të debat.

"Për sa i përket debatit publik unë do doja ta bëja me Lulzim Bashën, por ai e ka refuzuar, i bëj thirrje e sfidoj që të gjejë vendin dhe arenën se ku do ta bëjë këtë debat publike, do ishte në të mirë të PD që Basha atë mbajë fjalën për të bërë transparencë para publikut me programin më të mirë dhe të lejojë shqiptarët të votojnë kush është programi më i mirë dhe programi i duhur", tha Harxhi.


Lajmi kryesor:

U skualifikua nga gara për kryetar, grupi 'Për PD-në' kërkon rikthimin e Ibsen Elezit! Berisha 'non grata'? Harxhi-Nishani: Basha doli me qëndrim hipokrit e individual, s'u konsultua me partinë


I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni vendimin e Sali Berishës për të kandiduar për kryetar të PD-së?×

Lajmi i fundit

John

VIDEO/ Disa nga xhevahirët që 'pushtuan' foltoren e Berishës dhe 'do reformojnë' Partinë Demokratike