Himarë, bllokohet një gomone
me dy shtetas italianë në bord

Himarë, bllokohet një gomone<br />me dy shtetas italianë në bord
Një gomone me dy shtetas italianë në bord është kapur në orët e para të mëngjesit të sotëm në afërsi të Porto Palermos në Himarë.
 
Rreth orës 04:00, shërbimet e Policisë Kufitare Vlorë në bashkëpunim edhe me forca të Delta Force dhe DVP Vlorë kanë  bërë të mundur bllokimin e një gomoneje të fuqishme me dy shtetas italiane në bord.
 
Dy italianët janë tw moshës 31 dhe 34 vjeç dhe vijnë nga Brindisi dhe Bari.

gomone


Redaksia Online
Al.N/Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Kievi: Pothuajse 20,000 fëmijë janë dëbuar në Rusi! Deri tani janë riatdhesuar vetëm 327

Kievi: Pothuajse 20,000 fëmijë janë dëbuar në Rusi! Deri tani janë riatdhesuar vetëm 327