VIDEO/ Himnet drithërojnë stadiumin, nis në ‘Uembley’ përballja mes Anglisë dhe Shqipërisë

1’ Ka nisur në Uembley ndeshja e kombëtares kundër Anglisë, me kuqezinjtë të cilët shpresojnë te një mrekulli.


Lajmi kryesor:

Anglia si në stërvitje me Kombëtaren, përfundon 5-0 në Uembli! Dëshpërohen kuqezinjtë në Londër, shuhet përfundimisht ëndrra botëror (VIDEO)


Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Kush mendoni se qëndron mbrapa sulmit ndaj Top Channel?×

Lajmi i fundit

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri

'Polonia asnjë rast, kanë portier të mirë', Cikalleshi: Kombëtarja ka hapur një kapitull të ri