Hysaj e pret me batutë: Ke marrë pak nga Juventus për ta bërë stadiumin, Rama: Ky është më i bukur

Kryeministri Rama, trajner Edoardo Reja, Hysaj dhe Cikalleshi

1573927367_Screenshot12.jpg

Kapiteni i Shqipërisë Elseid Hysaj e ka pritur me batutë Ramën duke e ngacmuar dhe për skuadrën e tij të zemrës, Juventusin. Shkodrani i ka thënë Ramës se ai ka marrë pak nga Juventusi për ta bërë stadiumin, por kryeministri nuk heziton t'i thotë se ''Air Albania Stadium'' i Tiranës është më i bukur se Allianz Stadium i Torinos. 

Gjithashtu Rama i bën me dije trajnerit Edoardo Reja se dhe akustika e stadiumit të ri është shumë e mirë. Kryeministri shprehet se brohorimat në stadiumin ''Air Albania'' do të jenë sa për 60 mijë tifozë dhe pse kapaciteti i stadiumit është 22 mijë tifozë. 


Lajmi kryesor:

Një ditë para inaugurimit të ''Air Albania Stadium'', Rama viziton kombëtaren: S'ka rëndësi rezultati, duhet të jepni jetën


a.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hiqen koalicionet parazgjedhore?×

Lajmi i fundit

John

Nisin aplikimet në shkollën e policisë për 'Patrullë të përgjithshme'. Kriteret që duhet të plotësojnë kandidatët